61 660 14 34

AdWords z nami

AdWords z nami

Przeprowadziliśmy już bardzo wiele kampanii AdWords o różnym zasięgu i budżetach. Obecnie wdrażane przez nas kampanie otrzymują bardzo wysokie wyniki jakości, które pozwalają wyświetlać Twoje reklamy częściej oraz osiągnąć niższe stawki za kliknięcie.

Rozliczenia

Kampanie Google AdWords opierają się o model Pay Per Click. Oznacza to, że każdorazowo kiedy ktoś odwiedzi reklamowany serwis, poprzez kliknięcie w reklamę z konta kampanii ściągnięta zostanie określona kwota za kliknięcie. Kwoty za każde pojedyncze kliknięcie ustalane są indywidualnie dla każdego słowa kluczowego.

Kampanie AdWords realizujemy na zasadzie przedpłaty na konto. Kampania uruchamiana jest w ciagu 24 godzin od dokonania wpłaty.

Całkowity koszt przeprowadzenia kampanii Google AdWords, składa się z kwoty kampanii wpłacanej przez nas firmie Google, w ramach której pokrywane są koszty kliknięć oraz naszego wynagrodzenia.

Raporty

Na koniec każdej kampanii, przygotowujemy i przesyłamy klientowi szczegółowy raport, gdzie zawarte są informacje na temat przebiegu kampanii, liczby odwiedzin, informacje na temat najpopularniejszych słów kluczowych oraz podliczenie kosztu kampanii.