61 660 14 34

O nas

Agencja interaktywna Frantic Inc. zajmuje się kompleksową obsługą firm w internecie. Działamy przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi, tworząc profesjonalne serwisy www dostosowane do specyfiki branży Klienta, portale tematyczne oraz aplikacje internetowe pozwalające na dywersyfikację działań i poszerzenie rynków naszych Klientów.

Ponadto w ramach stałej współpracy oferujemy profesjonalne usługi w zakresie pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych, tworzenia kampanii reklamowych w programie Adsense, a także planowania i wdrażania strategii marketingowych w ramach działań związanych z Social Media.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Nasi specjaliści brali udział w wielu różnych projektach mających na celu świadczenie usług drogą elektroniczną, byli zaangażowani w liczne procesy tworzenia serwisów internetowych, a także ich dostosowywania do wymogów wyszukiwarek internetowych. Ponadto w naszych szeregach znajdują się programiści mający doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych aplikacji internetowych.